PRZEDSIĘBIORCO!

Chcesz dowiedzieć się, jak zabezpieczyć biznes, aby był odporny na kryzys? Oraz jak stale zwiększać zyski, nawet gdy konkurencja jest w tarapatach?

Weź udział w jedynej takiej konferencji biznesowej w Polsce!

Konferencja „Biznes 2.0 Online” to konferencja biznesowa, która odbędzie się w całości jako transmisja internetowa na żywo. Zaprosiliśmy najlepiej ocenianych przez Was gości z naszego programu na YouTube „Expert w Bentleyu”, który na tę chwilę jest najszybciej rozwijającym się kanałem biznesowym w Polsce.

12:00-13:00

Maciej Wieczorek: Jak budować wizerunek Experta?

12:00-13:00

Maciej Wieczorek: Jak budować wizerunek Experta?

12:00-13:00

Maciej Wieczorek: Jak budować wizerunek Experta?

12:00-13:00

Kacper Bisanz

Maciej Wieczorek: Jak budować wizerunek Experta?

NASI PRELEGENCI

Maciej Wieczorek

Expertia, Instytut Lingwistyki, Expert w Bentley'u

Expertia, Instytut Lingwistyki, Expert w Bentley’u Seryjny przedsiębiorca i strateg biznesu. Twórca kanału na YouTube „Expert w Bentley’u”, w którym zaprasza najlepszych przedsiębiorców na merytoryczną rozmowę o ich biznesie. Maciej na co dzień pomaga przedsiębiorcom skalować i zarządzać ich biznes.

Marcin Iwuć

Finanse Bardzo Osobiste

Specjalista finansów osobistych, twórca programu ”Finanse Bardzo Osobiste”. Autor książki „Jak zadbać o własne finanse?”. Wielokrotnie gościł w wywiadach dla m.in. „Bankier.pl” oraz „Dzień Dobry TVN”.

 

Kacper Bisanz

Expertia, SmartLife, BisBiznes, Expert w Bentley'u

Przez wielu uznawany za jednego z najbardziej kreatywnych przedsiębiorców w Polsce. Prowadzi między innymi największą firmę w kraju, zajmującą się oprogramowaniem samochodowym. Kocha poznawać świat, dlatego podróżuje od kilku do kilkunastu razy w roku! Współtwórca programu “Expert w Bentley’u” i wspólnik Macieja Wieczorka.

 

Darowizna na projekty: „Edukacja dzieci ulicy w Ghanie” i „Edukacja podopiecznych w polskich domach dziecka”.

„Edukacja podopiecznych z polskich domów dziecka”

Według danych GUS w Polsce 71 515 dzieci objętych jest pieczą zastępczą.
Wychowankowie polskich domów dziecka choć mają dostęp do powszechnej edukacji, często jest ona ograniczona względami finansowymi i technologicznymi, więc nie mają oni równych szans przy starcie w dorosłość.
Problem edukacji podopiecznych z domów dziecka obnażyła pandemia.
Okazało się, że w domach dziecka brakowało komputerów niezbędnych do zdalnej nauki. Bywało, że w kilkunastoosobowej placówce był jeden, bądź dwa komputery, przez co nauka była praktycznie niemożliwa.
Omenaa Foundation przekazała wtedy blisko 500 komputerów domom dziecka, a dziś wpiera placówki finansując dzieciom sprzęt komputerowy, pomoce naukowe, dodatkowe zajęcia językowe, korepetycje, a także pomaga pełnoletnim podopiecznym opuszczającym placówki wychowawcze w znalezieniu pracy, proponując im kursy i warsztaty doszkalające, co pozwala im na szybsze usamodzielnienie się.

„Dzieci Ulicy w Ghanie”

Inwestując w edukację dzieci i wsparcie dla lokalnej społeczności, odnosimy o wiele większe rezultaty. Zwykłe przekazanie pieniędzy potrzebującym niesie pomoc krótkoterminowo. My stawiamy na budowę i doposażanie szkół, żeby podopieczni mieli szansę trwale zmienić swoje życie. Dzięki temu będą mogli w przyszłości wydostać się ze środowiska biedy i ulicy.

We wrześniu 2021 została otwarta szkoła KIDS HAVEN SCHOOL, którą wybudowała fundacja Omeny Mensah. 

Chcemy dawać dzieciom szansę na normalne dzieciństwo i na lepszą przyszłość. Wierzymy, że każdy mały mieszkaniec Ghany zasługuje na szczęśliwe dzieciństwo i ma prawo do edukacji, która daje szansę na lepsze życie.

Naszym marzeniem jest to, aby część z nich mogła w przyszłości studiować w Europie.